DYO Dış Cephe Boya

Dyo Dış Cephe Boyama

DYO 

Dyo Boya Fabrikaları Sanayi ve Ticaret A.Ş. (DYO) 1927 yılında Durmuş Yaşar tarafından İzmir'de küçük bir mağaza olarak kurulmuştur.

Dyo kelimesi ise şirketin kurucusu olan Durmuş Yaşar ve Oğullarının kısaltılmasıdır.

 Dyo 1941 yılında ilk boya imalatını gerçekleştirdi ve 1954 yılında ilk boya fabrikasını kurdu.

Dyo her geçen yıl kendinin geliştirerek farklı fabrikalar açarak pazarda büyük ilerleme katletti. Açmış olduğu fabrikalarda reçine üretimi ve imalatı, matbaa mürekkebi, boya fırçaları, polyester üretimi yaparak sektördeki etkinliğini arttırmaya devam etti.

Dyo şuanda inşaat, sanayi, otomotiv, deniz boyları, matbaa mürekkepleri sektöründe hizmet vermektedir.

Dış cephe boya fiyatları uygulama yapılacak binanın içinde bulunduğu iklim koşulları, binaların m2 bazında uygulama alanı, uygulama yapılacak yüzeyin ve kullanılacak boyanın özelliklerine göre değişkenlik gösterir. Dış cephe boyalarının özellikleri ve uygulama teknikleri hakkında bilgi almak için dış cephe boya sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Dyo Nanotex Dış Cephe Boyası

Nanoteknoloji ile üretilmiş, dekoratif dış cephe boyasıdır. Su bazlı Mat görünümlü.Işıkla kendini temizleyen-Fotokatalitik Küf, mantar ve bakteri gelişimine dirençli. Su iticiliği yüksek. TS 7847 'ye uygundur.

Dyo Dış Cephe Boya Fiyatları ..... ₺

Dyo Teknotex 

Akrilik emülsiyon esaslı, PTFE katkılı, dış cephe boyasıdır. Su bazlı. Mat görünümlü.  Yağmur suyu ile kendi kendini temizleyen.  Küf, mantar ve bakteri gelişimine dirençli.  Su iticiliği yüksek. TS 7847 'ye uygundur.

Dyo Teknotex Fiyatı ..... ₺

Dyo Dyolasteks 

Saf akrilik esaslı dış cephe boyası.  Esnek.  Su bazlı.  Mat görünümlü.  Küf gelişimine dirençli.  Su iticiliği yüksek.  Örtücülüğü yüksek.  TS 7847 'ye uygundur.

Dyo Dyolasteks Fiyatı ..... ₺

Dyo Dyosil 

Akrilik emülsiyon esaslı, dış cephe boyasıdır.Silikonlu.Su bazlı.Mat görünümlü.Küf gelişimine dirençli.Su iticiliği yüksek.Su ile kendini temizleyen.Örtücülüğü yüksek.TS 7847 'ye uygundur.

Dyo Dyosil Fiyatı..... ₺

Dyo Dyotex 

%100 Saf akrilik emülsiyon esaslı, dış cephe boyasıdır.Su bazlı.Mat görünümlü.TS 7847 'ye uygundur. Teknotex Grenli.Akrilik emülsiyon esaslı, PTFE katkılı, dış cephe grenli kaplama malzemesidir.Su bazlı.Mat görünümlü.Yağmur suyu ile kendi kendini temizleyen.Su iticiliği yüksek.TS 7847 'ye uygundur.

Dyo Dyotex Dış Cephe Boya Fiyatları ..... ₺

Dyo Texture 

Akrilik emülsiyon esaslı,  grenli dış cephe kaplama malzemesidir.Su bazlı.Mat görünümlü.Yüksek desen verme özelliği.TS 7847 'ye uygundur.

Dyo Texture Dış Cephe Boya Fiyatları ..... ₺

 Etiketler: dyo dış cephe boya


MANTOLAMA YAPTIR.COM

Sitemizde bulunan her türlü içeriğin (metin, resim, grafik, ses, animasyon, video vb.) izinsiz kullanımı başta 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu olmak üzere ilgili mevzuata aykırı ve telif hakkı ihlali niteliğinde olup, izinsiz olarak kısmen veya tamamen kopyalanamaz, kullanılamaz, değiştirilemez ve çoğaltılamaz. Bu yasağa uymayanlar hakkında her türlü yasal haklarımızı kullacağımızı bildiririz.


İletişim

iletisim@mantolamayaptir.com

Google+

mantolamayaptir

Twitter

@mantolamayaptir

Facebook

mantolamayaptir