Capatect Mantolama Paketleri ve Özellikleri

CAPATECT

Capatect dalmaçyalı mantolama sistemi ile eskimiş, yıpranmış ve solgun binalarınızın yüzü yenilenir. Benzersiz elastik tuğla alternatifleri, son kat kaplama, boya seçenekleri ve sınırsız mimari çözümlerimizle binalarınız güzelleşir ve değer kazanır. İhtiyaçları karşılayabilecek  bir mantolama uygulamasında teknik detaylar çok büyük önem arz etmektedir. 

Bodrumdan çatı katına kadar tüm alanlar için Filli Boya Capatect Dalmaçyalı ısı yalıtım sisteminde, uzun yıllar araştırma ve geliştirme faaliyetleri ile geliştirilmiş çözümler ve birbiri ile kusursuz uyumlu ısı yalıtım malzemeleri bulunmaktadır. Mantolama sistemi üretiminde olduğu gibi uygulamasında da bilgi, deneyim ve dikkat gerekir. Önemsiz gibi görünen küçük uygulama hataları bile yalıtımın verimini ve sistemin ömrünü azaltabilir.

Filli Boya, Milli Eğitim Bakanlığına bağlı mesleki eğitim merkezleri ile iş birliği yaparak 10.000 den fazla uygulamacıya yalıtım kursları düzenleniştir. 

Bu program, Almanya’da eğitim görmüş  Filli Boya ve Caparol uzmanları kontrolünde, her yıl kapsamı genişletilerek devam etmektedir. Program kapsamında 2013 yılından itibaren yapılan eğitimlerde başarılı olan adaylara yapı yalıtımı alanında 2017 yılına kadar geçerli olacak ustalık belgesi verilmektedir. 

Kaynak : filliboya.com.tr

 

CAPATECT SİSTEM:

Üstün performanslı ısı yalıtım levhaları, yapıştırıcıları ile standart ısı yalıtım sıvasının kullanıldığı sistemdir.4mm olarak uygulanan ısı yalıtım sıvasının üzerine kaplama astarı ve farklı doku alternatiflerine sahip mineral esaslı sıvalar kullanılır. Capatect silikonlu dış cephe boya astarı üzerine Capatect ısı yalıtım sistemi boyaları eklenerek sistem tamamlanır.

 

CAPATECT UNİ SİSTEM:

Capatect Uni ile sade ve estetik Cephelere sahip olunur. Üstün performanslı ısı yalıtım levhaları, yapıştırıcıları ile Capaetct Uni ısı yalıtım sıvasının kullanıldığı sistemdir. 4mm olarak uygulanan ısı yalıtım sıvasının üzerine kaplama astarı ve farklı doku alternatiflerine sahip mineral esaslı sıvalar kullanılır. Capatect silikonlu dış cephe boya astarı üzerine Capatect ısı yalıtım sistemi boyaları eklenerek sistem tamamlanır.

 

CAPATECT CARBON SİSTEM:

Capatect Carbon Sistem ile yüksek darbe dayanımlı cepheler elde edilir. Üstün performanslı ısı yalıtım levhaları, yapıştırıcıları ile Capaetct Carbonmax ısı yalıtım sıvası ve Capatect Carbonfine Mineral kaplamasının kullanıldığı sistemdir. 4mm olarak uygulanan ısı yalıtım sıvasının üzerine kaplama astarı ve mineral esaslı Capatect Carbonfine Kaplaması uygulanır. Capatect silikonlu dış cephe boya astarı üzerine Capatect ısı yalıtım sistemi boyaları eklenerek sistem tamamlanır.

 

CAPATECT ORGANİC SİSTEM:

Capatect Organik Sistem ısı yalıtım sektörünün en pratik uygulanan ısı yalıtım sistemidir. Standart ısı yalıtım sistemlerine göre hızlı ve kolay uygulanan “Capatect Organic Sistem”, ısı yalıtım uygulamasında işçilik, iskele ve genel gider maliyetlerinin düşürülmesini sağlar.Capatect Organic Isı Yalıtım Yapıştırıcısı, üstün performansı ile mineral esaslı yüzeylerin yanı sıra Ahşap, OSB ve Betonpan tarzı zor yüzeylere bile güvenle yapışır. Capatect Organic Isı Yalıtım Sıvası, mineral esaslı ürünlere göre çok esnek ve darbe dayanımı yüksektir. Son katta kendinden renkli ve kullanıma hazır Capatect Silikonlu Kaplama ile bütünleşen Organic Sistem ile hem kaplama hem boya işlemi aynı anda yapılır.

 

CAPATECT MANTOLAMA

Capatect Mantolama Sistemi

Capatect Isı Yalıtım Yapıştırıcıları
         "       Isı Yalıtım levhaları

         "       Dübeller
         "       Isı Yalıtım sıvası
         "       Donatı Filesi 160 gr/m2
         "       Kaplama Astarı
         "       Mineral Kaplama 
         "       Dış Cephe Boya Astarı
         "       Isı Yalıtım Sistemi Boyaları

Capatect Carbon Edition Mantolama Sistemi

Capatect Isı Yalıtım Yapıştırıcıları
         "       Isı Yalıtım levhaları
         "       Dübeller
         "       Carbonmax Isı Yalıtım sıvası
         "       Donatı Filesi 160 gr/m2
         "       Kaplama Astarı
         "       Carbonfine Mineral Kaplama 
         "       Dış Cephe Boya Astarı
         "       Isı Yalıtım Sistemi Boyaları

Capatect UNI Mantolama Sistemi

Capatect Isı Yalıtım Yapıştırıcıları
         "       Isı Yalıtım levhaları
         "       Dübeller
         "       UNI Özel Isı Yalıtım sıvası
         "       Donatı Filesi 160 gr/m2
         "       Silikonlu Dış Cephe Boya Astarı
         "       Grenli Kaplamalar
         "       Isı Yalıtım Sistemi Boyaları

Capatect Akrilik Mantolama Sistemi

Capatect Isı Yalıtım Yapıştırıcıları
         "       Isı Yalıtım levhaları
         "       Dübeller
         "       Akrilik Isı Yalıtım sıvası
         "       Donatı Filesi 105 gr/m2
         "       Silikonlu Kaplama

 

CAPATECT MANTOLAMA FİYATLARI

Kullanılacak Malzemeler

Miktarı Birimi
Capatect Mantolama Levhası 1,05 M2
Capatect Mantolama Yapıştırıcısı 4,00 Kg
Capatect Plastik Çivili Dübel 6,00 Adet
Capatect Mantolama Filesi 1,10 Mt
Capatect Dalmaçyalı Fileli Köşebent 0,50 Mt
Capatect Mantolama Sıvası 5,00 Kg
Capatect Dekoratif Sıva 2,50 Kg
Capatect Dış Cephe Boyası 0,35 Kg


Etiketler: capatect mantolama organic sistem carbon uni sistem


MANTOLAMA YAPTIR.COM

Sitemizde bulunan her türlü içeriğin (metin, resim, grafik, ses, animasyon, video vb.) izinsiz kullanımı başta 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu olmak üzere ilgili mevzuata aykırı ve telif hakkı ihlali niteliğinde olup, izinsiz olarak kısmen veya tamamen kopyalanamaz, kullanılamaz, değiştirilemez ve çoğaltılamaz. Bu yasağa uymayanlar hakkında her türlü yasal haklarımızı kullacağımızı bildiririz.


İletişim

iletisim@mantolamayaptir.com

Google+

mantolamayaptir

Twitter

@mantolamayaptir

Facebook

mantolamayaptir